, październik 23, 2021

0 rezultatów zostało znalezionych

Wybory do Sejmu i Senatu w Polsce 13 październik 2019


  •   1 min lektury
Wybory do Sejmu i Senatu w Polsce 13 październik 2019

W najbliższą niedzielę tj 13 października 2019 r. w Polsce odbędą się wybory parlamentarne. W Wielkiej Brytanii jest spore zainteresowanie tymi wyborami. Do dzisiaj do godz. 17.00 czasu lokalnego można było się rejestrować on-line aby móc oddać jakże ważny głos. Z informacji jakie mamy ze strony Ministerstwa Spraw Zagranicznych w 54 Obwodowych Komisjach Wyborczych zlokalizowanych w całej Wielkiej Brytanii zarejestrowało się łącznie 100 tyś Polaków !

Carlisle ma też swoją Obwodową Komisję Wyborczą nr 294 ulokowaną w St Cuthberts Catholic Primary School (siedziba Polskiej Szkoły Sobotniej z Carlisle). Z informacji jakie mamy do zamknięcia elektronicznego systemu rejestracji w Obwodowej Komisji Wyborczej w Carlisle zarejestrowało się do głosowania 400 osób.

Lokal wyborczy będzie czynny od godziny 7.00 do 21.00 czasu lokalnego. Osoby, które czasowo np odwiedzają swoje rodziny tu w Anglii i  dysponują zaświadczeniami ze swoich miejsc zamieszkania w Polsce mogą również brać udział w wyborach. Wystarczy przyjść z powyższym zaświadczeniem i dowodem tożsamości i zostanie taka osoba dopisana do spisu wyborców tu w Carlisle.

Powiązane Wpisy

You've successfully subscribed to Cumbria.pl
Great! Next, complete checkout for full access to Cumbria.pl
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Your link has expired.