Whitney Houston Show - październik 2018 w Carlisle!

Whitney Houston Show - październik 2018 w Carlisle!

Koncert „Whitney Houston Show” jest oszałamiającym świętem muzyki, a także hołdem dla życia i twórczości jednej z najwspanialszych i najczęściej nagradzanych artystek naszych czasów — Whitney Houston. Po czterech latach nieustannych występów w Wielkiej Brytanii, zespół nareszcie zawita również do Carlisle.

Podczas show widzowie będą mogli usłyszeć największe przeboje w oryginalnych aranżacjach koncertowych, jakie wykonywane były podczas występów artystki. Możecie więc być pewni, że nie zabraknie takich hitów jak: „I Have Nothing”, „I Wanna Dance with Somebody”, „One Moment in Time” czy „I Will Always Love You”.

W rolę Whitney wciela się Belinda Davids. Ale to nie wszystko! Organizatorzy tego wydarzenia zadbali także o detale, takie jak wizerunek artystów, który inspirowany jest wyglądem scenicznym Whitney, jej fryzurami, makijażem czy kostiumami, które podczas występu zmieniane są aż 7 razy!

Jeśli dodać do tego wspaniałą obsadę, składającą się z zespołu, tancerzy oraz piosenkarzy, a także oszałamiającą grę świateł, to mamy rarytas nie tylko dla fanów Whitney Houston, ale również dla tych, którzy chcieliby bliżej zapoznać się z jej twórczością. Przygotujcie się więc na ucztę dla zmysłów, niemałą dawkę wzruszenia i spore emocje…

The Greatest Love of All: The Whitney Houston Show – bo tak nazywa się wydarzenie, odbędzię się o 19.30 w sobotę 27-ego października 2018.

Ceny biletów: £33.50, £31.50 plus opłata za rezerwację i są dostępne w The Sands Centre Box Office lub telefonicznie pod numerem 01228 633766 oraz online at thesandscentre.co.uk.

BILETY DO KUPIENIA: TUTAJ