, wrzesień 25, 2021

0 rezultatów zostało znalezionych

Whitney Houston Show - październik 2018 w Carlisle!


  •   1 min lektury
Whitney Houston Show - październik 2018 w Carlisle!

Koncert „Whitney Houston Show” jest oszałamiającym świętem muzyki, a także hołdem dla życia i twórczości jednej z najwspanialszych i najczęściej nagradzanych artystek naszych czasów — Whitney Houston. Po czterech latach nieustannych występów w Wielkiej Brytanii, zespół nareszcie zawita również do Carlisle.

Podczas show widzowie będą mogli usłyszeć największe przeboje w oryginalnych aranżacjach koncertowych, jakie wykonywane były podczas występów artystki. Możecie więc być pewni, że nie zabraknie takich hitów jak: „I Have Nothing”, „I Wanna Dance with Somebody”, „One Moment in Time” czy „I Will Always Love You”.

W rolę Whitney wciela się Belinda Davids. Ale to nie wszystko! Organizatorzy tego wydarzenia zadbali także o detale, takie jak wizerunek artystów, który inspirowany jest wyglądem scenicznym Whitney, jej fryzurami, makijażem czy kostiumami, które podczas występu zmieniane są aż 7 razy!

Jeśli dodać do tego wspaniałą obsadę, składającą się z zespołu, tancerzy oraz piosenkarzy, a także oszałamiającą grę świateł, to mamy rarytas nie tylko dla fanów Whitney Houston, ale również dla tych, którzy chcieliby bliżej zapoznać się z jej twórczością. Przygotujcie się więc na ucztę dla zmysłów, niemałą dawkę wzruszenia i spore emocje…

The Greatest Love of All: The Whitney Houston Show – bo tak nazywa się wydarzenie, odbędzię się o 19.30 w sobotę 27-ego października 2018.

Ceny biletów: £33.50, £31.50 plus opłata za rezerwację i są dostępne w The Sands Centre Box Office lub telefonicznie pod numerem 01228 633766 oraz online at thesandscentre.co.uk.

BILETY DO KUPIENIA: TUTAJ

You've successfully subscribed to Cumbria.pl
Great! Next, complete checkout for full access to Cumbria.pl
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Your link has expired.