Ważna droga Carlisle - w samym sercu miasta - będzie zamknięta na kilka dni

Ważna droga Carlisle - w samym sercu miasta - będzie zamknięta na kilka dni

Została zamknięta w interesie bezpieczeństwa publicznego. Ważna droga Carlisle ma być zamknięta na kilka dni w związku z obawami przed spadającymi gruzem z Central Plaza Hotel.

Droga Victoria Viaduct w Carlisle biegnąca obok hotelu została zamknięta wczoraj około 20.00 jako środek zapobiegawczy przez lokalny samorząd i policję po tym, jak uznano, że istnieje ryzyko opadów i pozostanie zamknięta w obie strony na najbliższe dni.

Dostęp dla pieszych i rowerzystów zostanie zachowany, jednak pojazdy nie mogą przejeżdżać.

Rzeczniczka Rady Miejskiej Carlisle powiedziała:

„Tymczasowe zamknięcie chodnika i drogi dojazdowej w kierunku wschodnim jest na Victoria Viaduct w Carlisle w sąsiedztwie dawnego hotelu Central Plaza.

„Zamknięcie wpływa na ruch w Carlisle, który będzie przekierowany, ale nie wpłynie na ruch na zachód poza miastem. Hotel jest własnością Crown Estate.

„Rada Miejska w Carlisle ma obowiązek zapewnić bezpieczeństwo. Zostały zidentyfikowane niektóre obszary luźnego muru i w celu zapobiegawczym zamykamy drogę i chodnik w interesie bezpieczeństwa publicznego.

Dopóki wykonawca nie podejmie dalszych prac kierowców i pieszych prosimy znaleźć alternatywną drogę i dziękujemy za cierpliwość. „