Warsztaty o dwujęzyczności w Carlisle.

Warsztaty o dwujęzyczności w Carlisle.

Niektórzy rodzice uważają, że ułatwiają dzieciom życie, jeśli będą się trzymać języka większości, a nie „obciążać” dzieci dodatkowym językiem, językiem dziedzictwa. Nie chcą, żeby ich dzieci były postrzegane jako imigranci.

Chciałbyś dowiedzieć się o różnych aspektach dwujęzyczności Twojego dziecka? Czy wiesz jakie są korzyści bycia dwujęzycznym ? Szukasz sposobów aby zachęcić dziecko do rozmowy w języku polskim w swoim domu?

Warsztaty są dostępne dla każdego, bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Przewidujemy następujące sloty godzinowe:

9.30 – 11.30 -> max. 25 osób

12.00 – 14.00 -> max. 25 osób

UWAGA:
W celu rezerwacji miejsca prosimy o wysłanie maila na vistulaassociation@gmail.com i podanie w nim imienia i nazwiska oraz wybranie pory godzinowej. Osoby, które dokonają rezerwacji dostaną potwierdzenie drogą mailową. Zapisy trwają do 16 listopada do godziny 20:00 czasu lokalnego włącznie. Uczestnictwo w warsztatach tylko po rezerwacji.

W związku z tym, że będą to warsztaty z interakcją zastrzegamy prawo do odrzucenia rezerwacji w sytuacji braku wolnych miejsc. Całość będzie prowadzona w języku polskim tylko. Podczas zajęć będzie dostępna kawa, herbata i drobny poczęstunek.

Organizatorem jest Vesta Specialist Family Support CIC oraz Vistula Polish Community Association in Cumbria

Czekamy na Was!

Zapraszamy