, październik 26, 2021

0 rezultatów zostało znalezionych

Uwaga roboty drogowe na Warwick Road w Carlisle


  •   1 min lektury
Uwaga roboty drogowe na Warwick Road w Carlisle

Kluczowa część jednej z najbardziej ruchliwych dróg w Carlisle ma zostać zamknięta na trzy tygodnie – ostrzegamy kierowców, aby spodziewać się opóźnień.

Od poniedziałku 10 września 2018 r.  skrzyżowanie z Eastern Way na Warwick Road zostanie zamknięte. Pas ruchu na Eastern Way również będzie zamknięty na czas trwania prac z wyznaczonymi objazdami.

Prace są prowadzone przez Northern Gas Networks (NGN), gas zostanie przekierowany tak aby w przyszłości była możliwość poszerzenia tej jezdni.

Rada Hrabstwa Cumbria jest w trakcie modernizacji części Warwick Road Przepraszamy za zakłócenia, które te prace powodują, i dziękujemy kierowcom za ich cierpliwość

Rzecznik urzędu ostrzegł kierowców, że prawdopodobnie nastąpi „pewne zakłócenie” i należy zaplanować podróż z wyprzedzeniem, jeśli korzystasz z tej trasy.

Kierujący nadal będą mogli wyłączyć się w drogę Warwick Road na Eastern Way, kierując się na południe, ale nie będzie dostępu z drogi Eastern Way do Warwick Road żadnym pojazdem.

Samochody ciężarowe zostaną przekierowane przez M6, samochody i autobusy jadące na północ drogą Eastern Way nadal będą mogły uzyskać dostęp do Warwick Road przez Durranhill Road. Wprowadzane jest oznakowanie, aby doradzać kierowcom w zakresie zamknięć i przekierowań.

Rzecznik rady powiedział: „Przepraszamy za zakłócenie, które te prace powodują, i dziękujemy kierowcom za ich cierpliwość.

„System poprawy połączeń ma na celu poprawę natężenia ruchu w tej części miasta i wspomoże rozwój gospodarczy w najbliższej okolicy”.

Powiązane Wpisy

You've successfully subscribed to Cumbria.pl
Great! Next, complete checkout for full access to Cumbria.pl
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Your link has expired.