Uwaga roboty drogowe na Warwick Road w Carlisle

Uwaga roboty drogowe na Warwick Road w Carlisle

Kluczowa część jednej z najbardziej ruchliwych dróg w Carlisle ma zostać zamknięta na trzy tygodnie – ostrzegamy kierowców, aby spodziewać się opóźnień.

Od poniedziałku 10 września 2018 r.  skrzyżowanie z Eastern Way na Warwick Road zostanie zamknięte. Pas ruchu na Eastern Way również będzie zamknięty na czas trwania prac z wyznaczonymi objazdami.

Prace są prowadzone przez Northern Gas Networks (NGN), gas zostanie przekierowany tak aby w przyszłości była możliwość poszerzenia tej jezdni.

Rada Hrabstwa Cumbria jest w trakcie modernizacji części Warwick Road Przepraszamy za zakłócenia, które te prace powodują, i dziękujemy kierowcom za ich cierpliwość

Rzecznik urzędu ostrzegł kierowców, że prawdopodobnie nastąpi „pewne zakłócenie” i należy zaplanować podróż z wyprzedzeniem, jeśli korzystasz z tej trasy.

Kierujący nadal będą mogli wyłączyć się w drogę Warwick Road na Eastern Way, kierując się na południe, ale nie będzie dostępu z drogi Eastern Way do Warwick Road żadnym pojazdem.

Samochody ciężarowe zostaną przekierowane przez M6, samochody i autobusy jadące na północ drogą Eastern Way nadal będą mogły uzyskać dostęp do Warwick Road przez Durranhill Road. Wprowadzane jest oznakowanie, aby doradzać kierowcom w zakresie zamknięć i przekierowań.

Rzecznik rady powiedział: „Przepraszamy za zakłócenie, które te prace powodują, i dziękujemy kierowcom za ich cierpliwość.

„System poprawy połączeń ma na celu poprawę natężenia ruchu w tej części miasta i wspomoże rozwój gospodarczy w najbliższej okolicy”.