Szyjemy maseczki

Szyjemy maseczki

Drodzy Rodacy

W obliczu obecnej sytuacji jaką jest globalna pandemia chcemy wyjść na przeciw temu i wspomóc naszą lokalną społeczność. Zawiązała się w Carlisle grupa Polek, które w swoich domach w zeszłym tygodniu zaczęły szyć maseczki wielorazowego użytku. Cały projekt to efekt spontaniczności i chęci pomocy. Maseczki będą dostępne już wkrótce w Polskim Sklepie Dino w Carlisle (poniżej market hall) za symbolicznego 1 Funta.

Nie robimy z tego źródła dochodu a jedynie możliwość zakupienia potrzebnego materiału na ich wykonanie. Wszyscy jesteśmy tam wolontariuszami. Jednakże jest gorąca prośba jeśli ktoś z Państwa posiada w domu zbędny materiał, poszewkę, tasiemki lub zasłonę coś z czego uda się uszyć maseczkę prosimy o składanie tych darów w w/w sklepie przy okazji robienia zakupów. Nie chcemy nikogo narażać na jakiekolwiek kłopoty związaną z niepotrzebną podróżą poza swoje miejsce zamieszkania.

Natomiast gdyby ktoś z Państwa chciał się przyłączyć do naszej akcji i np. posiada maszynę do szycia i chciałby szyć z nami proszę o kontakt: Ewa 07510595667 w celu uzyskania dalszych informacji.