, październik 20, 2021

0 rezultatów zostało znalezionych

Szyjemy maseczki


  •   1 min lektury
Szyjemy maseczki

Drodzy Rodacy

W obliczu obecnej sytuacji jaką jest globalna pandemia chcemy wyjść na przeciw temu i wspomóc naszą lokalną społeczność. Zawiązała się w Carlisle grupa Polek, które w swoich domach w zeszłym tygodniu zaczęły szyć maseczki wielorazowego użytku. Cały projekt to efekt spontaniczności i chęci pomocy. Maseczki będą dostępne już wkrótce w Polskim Sklepie Dino w Carlisle (poniżej market hall) za symbolicznego 1 Funta.

Nie robimy z tego źródła dochodu a jedynie możliwość zakupienia potrzebnego materiału na ich wykonanie. Wszyscy jesteśmy tam wolontariuszami. Jednakże jest gorąca prośba jeśli ktoś z Państwa posiada w domu zbędny materiał, poszewkę, tasiemki lub zasłonę coś z czego uda się uszyć maseczkę prosimy o składanie tych darów w w/w sklepie przy okazji robienia zakupów. Nie chcemy nikogo narażać na jakiekolwiek kłopoty związaną z niepotrzebną podróżą poza swoje miejsce zamieszkania.

Natomiast gdyby ktoś z Państwa chciał się przyłączyć do naszej akcji i np. posiada maszynę do szycia i chciałby szyć z nami proszę o kontakt: Ewa 07510595667 w celu uzyskania dalszych informacji.

Powiązane Wpisy

You've successfully subscribed to Cumbria.pl
Great! Next, complete checkout for full access to Cumbria.pl
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Your link has expired.