Przedświąteczne wydarzenia w Carlisle

Przedświąteczne wydarzenia w Carlisle

Podczas świątecznych przygotowań, czeka nas w Carlisle mnóstwo ciekawych wydarzeń!

W środę, 28 listopada i niedzielę 2 grudnia, przywitamy w Carlisle Targ Bożonarodzeniowy, gdzie wystawi się ponad 50 lokalnych handlarzy sprzedających unikatowe prezenty oraz smaczne jedzenie!

W sobotę 8 grudnia Carlisle Market Hall będzie również gospodarzem Świątecznego Dnia Zabawy, podczas którego odwiedzający będą mogli bawić się z Mikołajem i jego świątecznymi przyjaciółmi. Z szansą na wygranie nagrody, to na pewno wydarzenie, którego nie można przegapić!

Dodatkowo zaplanowane są następujące wydarzenia:

  • Każdy czwartek (aż do 21 grudnia) – nocne zakupy w The Lanes – centrum handlowe będzie otwarte w godzinach 9:00-21:00. W te dni każdy parking Carlisle City Council będzie darmowy już od godziny 15:00 (Bitts Park; Caldew Riverside; Zamek; Civic Center; Lowther Street; Paddy’s Market; Bank Swift; Piaski; Wiadukt i zachodnie mury)
  • Niedziela 9 grudnia – Coroczny konkurs zabawy w Santa Dash, w ramach którego zbierane są pieniądze dla Jigsaw, jedynego hospicjum dla dzieci w naszym hrabstwie
  • Czwartek 13 grudnia – świąteczna kolęda św. Cuthberta
  • Sobota 15 i niedziela 16 grudnia – świąteczna zabawa Tullie House

Aby uzyskać więcej informacji i więcej świątecznych atrakcji, odwiedź stronę www.discovercarlisle.co.uk  i śledź @CarlisleCC i @DiscoverCarlisl na Twitterze.