, październik 13, 2021

0 rezultatów zostało znalezionych

Polacy w Cumbrii - zróbmy coś wspólnie i pokażmy innym swoje korzenie.


  •   1 min lektury
Polacy w Cumbrii - zróbmy coś wspólnie i pokażmy innym swoje korzenie.

Drodzy czytelnicy.

Jako tutejsza Polonia reprezentujemy bardzo dużą populację a język polski jest niemal słyszalny na każdym rogu ulicy. Jedni z Was są tu dłużej inni krócej. Jedni z Was przyjechali i osiedlili się na stałe a inni podróżują między Polską a Anglią i szukają swojego domu. Oczywiście nasza ojczyzna to Polska i mimo tego, że jesteśmy daleko od niej nie możemy o niej zapominać, o swoich korzeniach, rodzinie i tym wszystkim co powoduje, że jesteśmy Polakami.

Nastał pewien czas, kiedy my społeczność polska tu w Cumbrii może coś wspólnie zrobić i pokazać otoczeniu, że nie tylko jesteśmy dobrymi pracownikami w pracy czy sąsiadami gdzie każdy z Was ma swój dom/pokój.

Jeżeli jesteś odważny i pokazać innym społecznościom swoje talenty: taniec, muzyka, gotowanie lub chciałbyś zaprezentować coś co pokazuje to jakimi jesteśmy Polakami koniecznie chciałbym się z Tobą skontaktować.

Polonijne stowarzyszenie w Cumbrii VISTULA , które mam zaszczyt reprezentować wraz z Twoją pomocą chce zorganizować serię polskich eventów w Carlisle. Mamy już do tego miejsce. Otrzymamy wsparcie od lokalnie działających organizacji i władz miasta. Potrzebuje tylko Ciebie drogi czytelniku, Twojej odwagi i chęci do zrobienia czegoś wspólnie w drużynie.

Kontakt ze mną, poproszę o mail na admin@cumbria.pl i napisz proszę co chciałabyś/chciałbyś zrobić i koniecznie zostaw swój numer telefonu. Oddzwonię i chętnie się z Tobą na żywo spotkam, opowiem Ci o moich pomysłach.

Na zgłoszenia czekam na do końca listopada 2018 roku.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do kontaktu ze mną.

Powiązane Wpisy

You've successfully subscribed to Cumbria.pl
Great! Next, complete checkout for full access to Cumbria.pl
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Your link has expired.