, październik 18, 2021

0 rezultatów zostało znalezionych

Mohamed Salah wściekły na rodzimą federację. Gwiazdor Liverpoolu zbojkotuje mundial?


  •   1 min lektury
Mohamed Salah wściekły na rodzimą federację. Gwiazdor Liverpoolu zbojkotuje mundial?

Mohamed Salah popadł w konflikt z rodzimą federacją piłkarską. Napastnik Liverpoolu jest wściekły na działaczy za bezprawne wykorzystywanie jego wizerunku. Do tego stopnia, że rozważa różne opcje – także bojkot mundialu w Rosji.
Problem zaczął się od samolotu piłkarskiej reprezentacji Egiptu. W środku został umieszczony wizerunek Salaha, bez jego wiedzy. Piłkarz zgłosił pretensje, ponieważ maszynę dostarcza firma telekomunikacyjna „WE”, podczas gdy on ma kontrakt z konkurencyjną „Vodafone”.

Mimo zażaleń działacze egipskiej federacji zlekceważyli swoją największą gwiazdę. Reklamy z jego wizerunkiem nie zostały usunięte, co bardzo poirytowało Salaha.

– Bardzo mi przykro, ale jest to ogromna zniewaga. Liczyłem, że problem zostanie załatwiony z większą klasą – napisał na Twitterze.

Do dyskusji włączył się także agent zawodnika, Ramy Abbas. – Jesteśmy w poważnym konflikcie z federacją. Jakiekolwiek dalsze wykorzystywania wizerunku Mohameda będzie miało poważne skutki – powiedział. Na pytanie, czy Salah może zbojkotować mundial w Rosji, odpowiedział: – Rozważamy wszelkie opcje.

Kibice reprezentacji Egiptu drżą o występ swojego asa. Salah jest aktualnie jedną z największych gwiazd w świecie futbolu – w tym sezonie ma już na koncie 43 bramki, doprowadził także Liverpool do półfinału Ligi Mistrzów. To też w dużej mierze dzięki niemu Egipt zapewnił sobie miejsce na mundialu po 28 latach przerwy.

W Rosji grupowymi rywalami „Faraonów” będzie Urugwaj, Arabia Saudyjska oraz reprezentacja gospodarzy.

You've successfully subscribed to Cumbria.pl
Great! Next, complete checkout for full access to Cumbria.pl
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Your link has expired.