, październik 27, 2021

0 rezultatów zostało znalezionych

Międzynarodowy targ wraca do Carlisle.


  •   1 min lektury
Międzynarodowy targ wraca do Carlisle.

Międzynarodowy targ, który wnosi kolor i kulturę do miasta, rozpocznie działalność od czwartku, 23 sierpnia do poniedziałku, 27 sierpnia 2018 r.

W tym roku rynek zorganizowany przez Market Place Europe i wspierany przez Radę Miasta Carlisle, będzie częścią programu Carlisle’s Fringe.

Kupujący będą zaskoczeni wyborem i ogromną mieszanką autentycznych dań kontynentalnych w centrum miasta.

W ofercie znajdzie się szeroki wybór dań i potraw ulicznych z Hiszpanii, Francji, Niemiec, Włoch, Grecji i Turcji. Również tajskie kluski, pikantne indyjskie curry, rzadkie i egzotyczne mięsa oraz burgery: strusie, z kangurów, dzików i krokodyli. Pojawi się również szereg serów i pieczeni wieprzowych, a także ciasta, ciastka, słodycze i naleśniki.

Bar uliczny, serwujący kontynentalne piwa i wina, otworzy sklep w centrum miasta. Klienci zainteresowani roślinami nie będą zawiedzeni, ponieważ na rynku pojawi się holenderski sprzedawca roślin z szeregiem krzewów, roślin, drzew i cebulek. Będą też dostępne na sprzedaż sztuki i rzemiosła.

Stoiska będą otwarte w godzinach od 9:00 do 20:00 w czwartek, 9:00-21: 00 w piątek, w godzinach 9:00-21:00 w soboty, 10:00-18:00 w niedzielę i 10:00-18:00 w poniedziałek. Pradawna proklamacja będzie recytowana w Market Cross w sobotę, 25 sierpnia o 10 rano. Proklamacja jest deklaracją praw miejskich do organizowania dorocznych targów w sierpniu, pierwotnie przyznanych obywatelom Carlisle w 1352 roku przez Edwarda III.

Pochód, w tym Burmistrz Carlisle Jessica Riddle, oraz inni dostojnicy miejscy przejdą od kościoła św. Cuthberta do krzyża rynku. 10-dniowy program Carlisle Fringe rozpoczyna się w poniedziałek i obejmuje ponad 100 wydarzeń w jedenastu miejscach, w tym w centrum miasta i Starej Straży Pożarnej.

Więcej informacji na stronie www.carlislefringe.co.uk

Powiązane Wpisy

You've successfully subscribed to Cumbria.pl
Great! Next, complete checkout for full access to Cumbria.pl
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Your link has expired.