, październik 27, 2021

0 rezultatów zostało znalezionych

Loty do Carlisle opóźnione


  •   2 min lektury
Loty do Carlisle opóźnione

Loty do Carlisle Lake District Airport nie rozpoczną się do września 2018 r. „Ogromny żal”, że pierwsze regularne loty na lotnisku w poniedziałek zostały odwołane.

Loty z Carlisle Lake District Airport nie wystartują zgodnie z planem w najbliższy poniedziałek. Stobart Group ogłosił dzisiaj, że „rosnący globalny niedobór wykwalifikowanego personelu kontroli ruchu lotniczego” oznacza, że ​​regularne loty nie odbędą się do września. W związku z tym port lotniczy nie jest w stanie otworzyć komercyjnego połączenia lotniczego w planowanym dniu rozpoczęcia 4 czerwca. Zostało to przełożone na 3 września.

Kate Willard, dyrektor ds. Projektów korporacyjnych w Stobart Group, powiedziała: „Z ogromnym żalem musimy poinformować, że uruchomienie zaplanowanych usług z lotniska Carlisle Lake District zostało opóźnione. „Ten duży projekt uruchomienia usług lotniczych z nowego lotniska opiera się nie tylko na kompletnej infrastrukturze lotniska, ale także na pełnym zestawie niezbędnego personelu operacyjnego.

„Niestety, zmieniające się okoliczności związane z personelem oznaczają, że nie można ukończyć tego na czas, aby lotnisko otrzymywało zaplanowane loty zaplanowane na 4 czerwca, pomimo wszelkich możliwych ludzkich starań. „Wiemy, jak wiele to lotnisko oznacza dla mieszkańców Cumbrii, Południowej Szkocji i całego regionu Północno-Zachodniego i pozostajemy całkowicie i szczerze zaangażowani we współpracę ze wszystkimi naszymi partnerami w kierunku nowej wrześniowej daty premiery”.

Stobart Group oświadczył, że ​​kontynuuje współpracę ze wszystkimi zainteresowanymi stronami, w tym z Urzędem Lotnictwa Cywilnego, a firma Loganair informuje dziś pasażerów, których dotyczy problem. Grupa stwierdziła, że ​​jest „pewna siebie”, że zmieniona data premiery jest „praktyczna i możliwa do osiągnięcia”.

W międzyczasie lotnisko w Carlisle Lake District będzie nadal otwarte dla ruchu lotnictwa ogólnego, wymagając mniejszego poziomu kontroli ruchu lotniczego niż to wymagane do obsługi regularnych usług. Dyrektor zarządzający Loganair, Jonathan Hinkles, powiedział: „Wraz z naszymi partnerami, Stobart Aviation, niechętnie musieliśmy podjąć decyzję o opóźnieniu rozpoczęcia lotów do Londynu Southend, Dublina i Belfastu.

„Jest to ogromnie rozczarowujące dla wszystkich, a zwłaszcza dla naszych klientów. W pełni angażujemy się we współpracę z Stobart Aviation, aby we wrześniu rozpocząć regularne komercyjne usługi od Carlisle Lake District. „Ciężko pracujemy, aby poinformować wszystkich pasażerów i całkowicie doceniamy frustrację, jaką zakłócenia w planach podróży mogą powodować.

Podjęliśmy decyzję o opóźnieniu do września, aby zapewnić najwyższy poziom pewności, że nowa docelowa data wprowadzenia usług zostanie spełniona, umożliwiając podróżującym klientom rezerwowanie z zaufaniem.

” Wszyscy pasażerowie kontaktują się z liniami lotniczymi i mają możliwość pełnego zwrotu kosztów lub pomocy przy alternatywnych lotach z Manchesteru lub Glasgow zgodnie z wyborem klienta. Dla tych, którzy planują wziąć udział w uroczystościach inauguracyjnych na lotnisku Carlisle Lake District w dniu 4 czerwca, będą one miały miejsce w poniedziałek 3 września.

Powiązane Wpisy

You've successfully subscribed to Cumbria.pl
Great! Next, complete checkout for full access to Cumbria.pl
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Your link has expired.