, październik 20, 2021

0 rezultatów zostało znalezionych

Eden Rural Foyer - Pomagamy młodzieży !


  •   1 min lektury
Eden Rural Foyer - Pomagamy młodzieży !

Eden Rural Foyer (ERF) z siedziba w Penrith , należy do jednego z największych landlordów mieszkań socjalnych – Impact Housing Association Ltd.

Podstawowa dzielnością , która się zajmuje, to przede wszystkim pomoc ludziom młodym w wieku 16 -25 lat , w tym bezdomnym  i młodzieży z domów dziecka . ERF oferuje dostępne cenowo mieszkania , a także opiekunów – Independent Living Workers  , którch zadaniem jest pomoc i wspólna praca z młodzieżą ,  by w przyszłości  byli w stanie sami mieszkać i radzić sobie w życiu !

ERF posiada 15 takich mieszkań , a każde z nich wyposażone jest w kuchnie , łazienkę , salon i sypialnie . Mieszkania są wyposażone w meble , a także podstawowy sprzęt AGD.

Dodatkowo mieszkańcy mogą skorzystać ze wspólnego salonu,  pralni i siłowni !

ERF w swojej ofercie posiada także tzw kawalerki  „move on” , dla pełnoletnich (18-35),  którzy opieki nie wymagają . Warunkiem ubiegania się o takie mieszkanie jest posiadanie pracy , lub uczęszczanie do szkoły / na studia , bądź wykonywanie wolontariatu . Te mieszkania mogą być wynajęte przez osoby samotne lub  pary.

Więcej informacji można otrzymać bezpośrednio w biurze ERF bądź pod numerem 01768 861650.

Oprócz mieszkań , ERF oferuje mnóstwo serwisów dla mieszkańców Penrith i okolic . Jednak o tym , już niedługo w następnym artytkule .

Zapraszam do lektury 🙂 ES

You've successfully subscribed to Cumbria.pl
Great! Next, complete checkout for full access to Cumbria.pl
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Your link has expired.