Eden Rural Foyer - Pomagamy młodzieży !

Eden Rural Foyer - Pomagamy młodzieży !

Eden Rural Foyer (ERF) z siedziba w Penrith , należy do jednego z największych landlordów mieszkań socjalnych – Impact Housing Association Ltd.

Podstawowa dzielnością , która się zajmuje, to przede wszystkim pomoc ludziom młodym w wieku 16 -25 lat , w tym bezdomnym  i młodzieży z domów dziecka . ERF oferuje dostępne cenowo mieszkania , a także opiekunów – Independent Living Workers  , którch zadaniem jest pomoc i wspólna praca z młodzieżą ,  by w przyszłości  byli w stanie sami mieszkać i radzić sobie w życiu !

ERF posiada 15 takich mieszkań , a każde z nich wyposażone jest w kuchnie , łazienkę , salon i sypialnie . Mieszkania są wyposażone w meble , a także podstawowy sprzęt AGD.

Dodatkowo mieszkańcy mogą skorzystać ze wspólnego salonu,  pralni i siłowni !

ERF w swojej ofercie posiada także tzw kawalerki  „move on” , dla pełnoletnich (18-35),  którzy opieki nie wymagają . Warunkiem ubiegania się o takie mieszkanie jest posiadanie pracy , lub uczęszczanie do szkoły / na studia , bądź wykonywanie wolontariatu . Te mieszkania mogą być wynajęte przez osoby samotne lub  pary.

Więcej informacji można otrzymać bezpośrednio w biurze ERF bądź pod numerem 01768 861650.

Oprócz mieszkań , ERF oferuje mnóstwo serwisów dla mieszkańców Penrith i okolic . Jednak o tym , już niedługo w następnym artytkule .

Zapraszam do lektury 🙂 ES