, październik 18, 2021

0 rezultatów zostało znalezionych

Czy pomożesz Mateuszowi z Carlisle?


  •   1 min lektury
Czy pomożesz Mateuszowi z Carlisle?

Cierpię na wielopoziomowe zaburzenia mowy, które obejmują trudności w wysławianiu się, wady wymowy, używanie niewłaściwych słów, przestawianiem i zastępowaniem głosek, a więc związane z artykulacją, fonacją, tonem głosu, płynnością itd. Niestety to nie koniec moich problemów, bo mam również problemy z oddychaniem, nadmierne ślinienie, bruksizm i spastyczność. Dla wszystkich tych problemów nie ma klarownego wyjaśnienia i konkretnej przyczyny. Jak możecie się domyślać utrudnia to zrozumienie tego co chcę przekazać do tego stopnia, iż czasem nawet mama nie jest w stanie mnie zrozumieć, nie mówiąc już o kolegach i koleżankach.

W tej chwili jedyną szansą na poprawę mojego stanu jest uczestnictwo w kosztownym procesie rehabilitacyjnym w celu kompleksowej terapii neuromotorycznej prowadzonej przez lekarzy, fizjoterapeutów, oligofrenopedagogów, psychoterapeutów rehabilitantów I audiologów. Moich rodziców nie jest stać na sfinansowanie tej terapii, dlatego bardzo serdecznie wszystkich proszę o pomoc bo każdy kolejny dzień bez pomocy multidyscyplinarnego zespołu specjalistów oddala mnie od szansy na postępy.

Nawet najmniejsza wpłata da mi nadzieję na to bym mógł komunikować się, żyć i uczyć się normalnie, a tego pragnę najbardziej na świecie! Dziękuję z góry za Twój czas, dobre serce i udzieloną pomoc !

Link do wpłat on-line: https://www.gofundme.com/mateusz

Powiązane Wpisy

You've successfully subscribed to Cumbria.pl
Great! Next, complete checkout for full access to Cumbria.pl
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Your link has expired.