Chcesz zacząć życie od nowa ?

Chcesz zacząć życie od nowa ?

Chcesz zacząć od nowa?! Szukasz celu w życiu? Zapraszamy na kurs Nowe Życie, 11-13 października w Manchester! Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

A poniżej znajdziesz świadectwo Sylwii z tego kursu.

„Pochodzę z rodziny katolickiej niepraktykującej. Z mojej rodziny tylko ja starałam się uczestniczyć w niedzielnej Eucharystii i każdego dnia się modlić. Zazwyczaj była to modlitwa Pańska – Ojcze Nasz. Myślałam, że to wystarczy. Jakże się myliłam.


Pewnego dnia zrodziło się we mnie pragnienie poznawania Słowa Bożego, z którego nic nie rozumialam. W tym właśnie czasie w kościele zaproponowano mi kurs Nowe Życie. Byłam bardzo podekscytowana i z niecierpliwością czekałam kilka miesięcy na ten kurs, aczkolwiek kilka dni przed kursem przyszły wątpliwości czy powinnam pjść na ten kurs i obawy jak tam będzie. Moje pragnienie było jednak silniejsze i poszłam na kurs.


Kurs Nowe Życie dał mi wiele radości. To był czas mojego nawrócenia. Pierwszy raz w życiu poczułam prawdziwą obecność Boga i to, jak bardzo On mnie kocha, taką jaką jestem – z moimi wadami i słabościami. Dzięki temu doświadczeniu zmieniło się całe moje życie, odnalazłam jego sens i wszystko zaczęłam postrzegać inaczej. Kurs Nowe Życie dał mi światło, dzięki któremu zobaczyłam gdzie muszę jeszcze nad sobą pracować, co jeszcze zmienić.

Opadły kajdany mojej samowystarczalności i niezalezności. Wszystko oddałam Jezusowi. To On wyrwał mnie z dawnego życia i dał nowe. Czuję ogromny pokój w sercu, szczęście i wolność.


Z natchnienia Ducha Świętego, którego po raz kolejny otrzymałam na kursie Nowe Życie zapragnęłam przystąpić do Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody. Zaczęłam poznawać Słowo Boże, cały czas uczę się modlić i co najważniejsze wzrastam duchowo.”

Zapisy na naszej stronie www.secim.pl