, październik 27, 2021

0 rezultatów zostało znalezionych

Chcesz zacząć życie od nowa ?


  •   2 min lektury
Chcesz zacząć życie od nowa ?

Chcesz zacząć od nowa?! Szukasz celu w życiu? Zapraszamy na kurs Nowe Życie, 11-13 października w Manchester! Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

A poniżej znajdziesz świadectwo Sylwii z tego kursu.

„Pochodzę z rodziny katolickiej niepraktykującej. Z mojej rodziny tylko ja starałam się uczestniczyć w niedzielnej Eucharystii i każdego dnia się modlić. Zazwyczaj była to modlitwa Pańska – Ojcze Nasz. Myślałam, że to wystarczy. Jakże się myliłam.


Pewnego dnia zrodziło się we mnie pragnienie poznawania Słowa Bożego, z którego nic nie rozumialam. W tym właśnie czasie w kościele zaproponowano mi kurs Nowe Życie. Byłam bardzo podekscytowana i z niecierpliwością czekałam kilka miesięcy na ten kurs, aczkolwiek kilka dni przed kursem przyszły wątpliwości czy powinnam pjść na ten kurs i obawy jak tam będzie. Moje pragnienie było jednak silniejsze i poszłam na kurs.


Kurs Nowe Życie dał mi wiele radości. To był czas mojego nawrócenia. Pierwszy raz w życiu poczułam prawdziwą obecność Boga i to, jak bardzo On mnie kocha, taką jaką jestem – z moimi wadami i słabościami. Dzięki temu doświadczeniu zmieniło się całe moje życie, odnalazłam jego sens i wszystko zaczęłam postrzegać inaczej. Kurs Nowe Życie dał mi światło, dzięki któremu zobaczyłam gdzie muszę jeszcze nad sobą pracować, co jeszcze zmienić.

Opadły kajdany mojej samowystarczalności i niezalezności. Wszystko oddałam Jezusowi. To On wyrwał mnie z dawnego życia i dał nowe. Czuję ogromny pokój w sercu, szczęście i wolność.


Z natchnienia Ducha Świętego, którego po raz kolejny otrzymałam na kursie Nowe Życie zapragnęłam przystąpić do Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody. Zaczęłam poznawać Słowo Boże, cały czas uczę się modlić i co najważniejsze wzrastam duchowo.”

Zapisy na naszej stronie www.secim.pl

Powiązane Wpisy

You've successfully subscribed to Cumbria.pl
Great! Next, complete checkout for full access to Cumbria.pl
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Your link has expired.