Charytatywny Kiermasz Ciast w Carlisle

Charytatywny Kiermasz Ciast w Carlisle

Jak już wcześniej informowaliśmy o zbiórce na chorą Weronikę Żyrek w dniu 2 lipca 2022 r. od godz.11.30 - 13.30 Polska Szkoła Sobotnia w Carlisle organizuje dobroczynny kiermasz ciast. Chcemy bardzo pomóc w zbiórce na najdroższy lek świata, który jest warty blisko 10 mln złotych. Rodzice Weroniki mieszkają w Manchester i zdecydowali się na uruchomienie dwóch zbiórek: w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Czas niestety nie jest naszym sprzymierzeńcem. Weronika ma niecałe 3 miesiące na przyjęcie tej terapii genowej - bo lek należy podać dziecku, które nie ukończyło 2 lat.

Jeśli chciałbyś dołączyć do grona darczyńców i coś upiec - prosimy o kontakt tel. Wszystkie osoby, które przyniosą swoje ciasta prosimy o dostarczenie listy składników, z jakich ciasto zostało wykonane.

Zapraszamy na oficjalne blogi Weroniki Żyrek aby uzyskać więcej informacji:
https://www.facebook.com/WeronikaManchester - Polski
https://www.facebook.com/WeronicaManchester - Angielski

Przyjdź, bo prócz słodkości będą inne atrakcje m.in - odwiedzi nas lokalna Policja oraz Straż Pożarna z samochodami. Będzie można poczuć się przez chwilę jak Policjant czy Strażak.

Weź swoich znajomych. Zostań Aniołem Weroniki. Serdecznie zapraszamy. Miejsce kiermaszu to: St Cuthbert's Catholic Primary School. Victoria Road, Carlisle CA1 2UE.

QR kod po zeskanowaniu przenosi bezpośrednio do zbiórki prowadzonej na platformie Go Fund Me