, listopad 25, 2021

0 rezultatów zostało znalezionych

Brave the Shave


  •   2 min lektury
Brave the Shave

Tak ! Zrobię to! Zrobię to! Zrobię to w dniu moich 49tych urodzin.  Podjęłam decyzję w 1minutę. Zgolę włosy na Charity Macmillan

https://bravetheshave.macmillan.org.uk/.../katarzyna-opelt

Pomyślałam o dziewczynie, która jest w trudnym etapie swojego życia ,wejdzie do sklepu z perukami,zobaczy biały gołębi kolor i powie:- O tę chcę przymierzyć!Poza tym zbiorę pieniądze na charity  Macmillan, bo uważam ,że robią wiele dobrego pomagając innym w walce z rakiem.  Dotknęło mnie to też pośrednio bo 15lat temu goliłam włosy dla sąsiadki ,która miała raka piersi i razem płakałyśmy.

Aga jest waleczna i nadal cieszy się życiem! Jest moja bohaterką

Golę włosy bo chcę , a nie muszę bo chcę komuś pomóc...Dobrze jest robić w życiu rzeczy z myślą o innych, nie tylko o osobie. Wiem, że my sami też musimy dbać o siebie, bo nikt inny za nas tego nie zrobi. Dlatego też to robię , wchodzę w kolejny etap swojego życia. 50tka za rok, menopauza mnie dopada jak każdą kobietę no i co mam myśleć , że to już koniec...starzeję się, czegoś nie mogę? Coś mi nie wypada? Na coś jestem za stara? Mam w nosie "co się" i "ktosiów" , którzy będą komentować i wyrażać swoje opinie! Moje życie , moje decyzje ! Mam wspaniałą rodzinę i przyjaciół , którzy mnie wspierają. Mogę powiedzieć z pełną świadomością , że z wiekiem robię się odważniejsza  i silniejsza . Jestem wdzięczna za wszystko...za dobre i złe .

Kocham życie , kocham siebie i doceniam, co mam.Uważam i będę do ogłaszać wszem i wobec ,że nigdy nie jest za późno, żeby być szczęśliwym , żeby się spełniać , realizować plany , marzenia,  uczyć się , zmieniać nawyki! NIGDY nie jest za późno!Zgolę włosy, żeby kogoś uszczęśliwić i siebie przy okazji. Włosy mi odrosną ,a ja wraz z nimi starsza o rok, silniejsza, mądrzejsza, gotowa wejść w kolejne półwiecze! Wow jak to brzmi! 50tka za rok ! No i co ? ... planuję kolejne wyzwania,  nie zamierzam starzeć się  biernie, bo kocham życie!!! Jeżeli zgadzasz się ze mną, wesprzyj mnie w zbiórce pieniędzy na charity Macmillan, każdy  gest będzie dla mnie ważny!

https://bravetheshave.macmillan.org.uk/.../katarzyna-opelt

Życzę zdrowia, radości i miłości.  Pamiętaj, życie ma datę ważności! Ciesz się nim i doceniaj ,a jak możesz to pomagaj! Bądź życzliwy i empatyczny !Karma wraca! Kasia

Powiązane Wpisy

You've successfully subscribed to Cumbria.pl
Great! Next, complete checkout for full access to Cumbria.pl
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Your link has expired.