Brave the Shave

Brave the Shave

Tak ! Zrobię to! Zrobię to! Zrobię to w dniu moich 49tych urodzin.  Podjęłam decyzję w 1minutę. Zgolę włosy na Charity Macmillan

https://bravetheshave.macmillan.org.uk/.../katarzyna-opelt

Pomyślałam o dziewczynie, która jest w trudnym etapie swojego życia ,wejdzie do sklepu z perukami,zobaczy biały gołębi kolor i powie:- O tę chcę przymierzyć!Poza tym zbiorę pieniądze na charity  Macmillan, bo uważam ,że robią wiele dobrego pomagając innym w walce z rakiem.  Dotknęło mnie to też pośrednio bo 15lat temu goliłam włosy dla sąsiadki ,która miała raka piersi i razem płakałyśmy.

Aga jest waleczna i nadal cieszy się życiem! Jest moja bohaterką

Golę włosy bo chcę , a nie muszę bo chcę komuś pomóc...Dobrze jest robić w życiu rzeczy z myślą o innych, nie tylko o osobie. Wiem, że my sami też musimy dbać o siebie, bo nikt inny za nas tego nie zrobi. Dlatego też to robię , wchodzę w kolejny etap swojego życia. 50tka za rok, menopauza mnie dopada jak każdą kobietę no i co mam myśleć , że to już koniec...starzeję się, czegoś nie mogę? Coś mi nie wypada? Na coś jestem za stara? Mam w nosie "co się" i "ktosiów" , którzy będą komentować i wyrażać swoje opinie! Moje życie , moje decyzje ! Mam wspaniałą rodzinę i przyjaciół , którzy mnie wspierają. Mogę powiedzieć z pełną świadomością , że z wiekiem robię się odważniejsza  i silniejsza . Jestem wdzięczna za wszystko...za dobre i złe .

Kocham życie , kocham siebie i doceniam, co mam.Uważam i będę do ogłaszać wszem i wobec ,że nigdy nie jest za późno, żeby być szczęśliwym , żeby się spełniać , realizować plany , marzenia,  uczyć się , zmieniać nawyki! NIGDY nie jest za późno!Zgolę włosy, żeby kogoś uszczęśliwić i siebie przy okazji. Włosy mi odrosną ,a ja wraz z nimi starsza o rok, silniejsza, mądrzejsza, gotowa wejść w kolejne półwiecze! Wow jak to brzmi! 50tka za rok ! No i co ? ... planuję kolejne wyzwania,  nie zamierzam starzeć się  biernie, bo kocham życie!!! Jeżeli zgadzasz się ze mną, wesprzyj mnie w zbiórce pieniędzy na charity Macmillan, każdy  gest będzie dla mnie ważny!

https://bravetheshave.macmillan.org.uk/.../katarzyna-opelt

Życzę zdrowia, radości i miłości.  Pamiętaj, życie ma datę ważności! Ciesz się nim i doceniaj ,a jak możesz to pomagaj! Bądź życzliwy i empatyczny !Karma wraca! Kasia