, październik 13, 2021

0 rezultatów zostało znalezionych

Akcja szyjemy maseczki - c.d


  •   1 min lektury
Akcja szyjemy maseczki - c.d

Drodzy

Akcja „Szyjemy maseczki” nabrała większego tempa. Kilka dni temu pierwsza partia maseczek została dostarczona do polskiego sklepu Dino w Carlisle. Ale nie o tym. Chcielibyśmy przedstawić Wam osoby, które biorą na siebie największy ciężar tej akcji tj. szyją, piorą, pakują, rozwożą materiał.

To właśnie te osoby poświęcają siebie i swój czas w tak szczególnym momencie jakim jest pandemia. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś dołączyć do grona wolontariuszy i pomóc nam w tej jakże szlachetnej akcji zapraszamy do kontaktu: Ewa 07510595667 w celu uzyskania dalszych informacji.

Dziękujemy Wam kochani za Wasz trud.

Jest jeszcze kilka innych osób, które chciały zachować anonimowość i nie ma ich wśród tego spisu. BARDZO DZIĘKUJEMY

Apelujemy o wolne datki w postaci materiału czy wstążek lub gumek. Nie zbieramy żadnych pieniężnych darowizn! Cała akcja jest spontaniczna i każdy kto w niej uczestniczy nie jest niczym zobowiązany i w każdym momencie może zaprzestać.

W chwili obecnej mamy niewiele materiału do produkcji dalszych maseczek więc jeśli masz w domu jakiś zbędny materiał np. poszwę lub prześcieradło prosimy o dostarczenie tego do polskiego sklepu Dino w Carlisle. Za wszystkie dary bardzo dziękujemy.

Powiązane Wpisy

You've successfully subscribed to Cumbria.pl
Great! Next, complete checkout for full access to Cumbria.pl
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Your link has expired.