Akcja szyjemy maseczki - c.d

Akcja szyjemy maseczki - c.d

Drodzy

Akcja „Szyjemy maseczki” nabrała większego tempa. Kilka dni temu pierwsza partia maseczek została dostarczona do polskiego sklepu Dino w Carlisle. Ale nie o tym. Chcielibyśmy przedstawić Wam osoby, które biorą na siebie największy ciężar tej akcji tj. szyją, piorą, pakują, rozwożą materiał.

To właśnie te osoby poświęcają siebie i swój czas w tak szczególnym momencie jakim jest pandemia. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś dołączyć do grona wolontariuszy i pomóc nam w tej jakże szlachetnej akcji zapraszamy do kontaktu: Ewa 07510595667 w celu uzyskania dalszych informacji.

Dziękujemy Wam kochani za Wasz trud.

Jest jeszcze kilka innych osób, które chciały zachować anonimowość i nie ma ich wśród tego spisu. BARDZO DZIĘKUJEMY

Apelujemy o wolne datki w postaci materiału czy wstążek lub gumek. Nie zbieramy żadnych pieniężnych darowizn! Cała akcja jest spontaniczna i każdy kto w niej uczestniczy nie jest niczym zobowiązany i w każdym momencie może zaprzestać.

W chwili obecnej mamy niewiele materiału do produkcji dalszych maseczek więc jeśli masz w domu jakiś zbędny materiał np. poszwę lub prześcieradło prosimy o dostarczenie tego do polskiego sklepu Dino w Carlisle. Za wszystkie dary bardzo dziękujemy.