, październik 20, 2021

0 rezultatów zostało znalezionych

60 miejsc pracy w Penrith zagrożonych z powodu zmian w Domino's Pizza!


  •   1 min lektury
60 miejsc pracy w Penrith zagrożonych z powodu zmian w Domino's Pizza!

Ponad 60 miejsc pracy jest zagrożonych likwidacją w Penrith po tym, jak Domino’s Pizza ogłosił plany redukcji zatrudnienia w swoim lokalnym oddziale jesienią tego roku i całkowitego zamknięcia w przyszłym roku, kiedy przeniesie swoją działalność do Warrington!

Firma planuje ograniczyć swoją działalność w Penrith do zaledwie jednej zmiany od września, co doprowadziłoby tego lata do redukcji miejsc pracy. Po zamknięciu fabryki w marcu konieczne będą dalsze zwolnienia.

Zakład w Penrith, który został otwarty w 2002 r., był główną częścią łańcucha logistycznego firmy na północy. Pracownicy są zaangażowani w produkcję baz ciasta dla różnych franczyzobiorców Domino.

Rzecznika Domino’s Pizza powiedziała:

„Niedawno podjęliśmy trudną decyzję o rozpoczęciu konsultacji z naszymi kolegami z ODDZIAŁU Penrith, proponując ograniczenie działalności od września, potencjalnie zamykając zakład w marcu 2019 roku.

„Zmiany te są częścią krajowego programu rozwoju naszej działalności produkcyjnej i dystrybucyjnej, który ma na celu wspieranie rozwoju działalności Domino.

„Naszym priorytetem podczas konsultacji będą nasi koledzy z Penrith i będziemy nadal robić wszystko, co w naszej mocy, aby wspierać ich w tym trudnym okresie”.
You've successfully subscribed to Cumbria.pl
Great! Next, complete checkout for full access to Cumbria.pl
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Your link has expired.