, październik 27, 2021

0 rezultatów zostało znalezionych

10 lat minęło...


  •   1 min lektury
10 lat minęło...

Drodzy czytelnicy.

Minęło już 10 lat od czasu kiedy powstał pierwszy i oficjalny serwis polonijny cumbria.pl.  Nazywam się Jarosław Jakubiak i jestem założycielem i pomysłodawcą tej strony. Na wstępie chciałbym wszystkim podziękować, że byliście z nami przez te ostatnie lata. W 2008 roku strona cumbria.pl powstała z prostego powodu. Przyjechałem w 2005 roku do Wielkiej Brytanii i nie znalazłem tu żadnego oficjalnego kanału informacji czy czegokolwiek aby móc przesyłać jakiekolwiek informacje bo w sumie w tamtym czasie Polacy, którzy zdecydowali się przyjechać do UK przecierali szlaki i poznawali ten kraj, jego obyczaje i tradycje oraz prawo i ogólnie jak się w tym kraju żyje i mieszka.

Zacząłem od otwarcia forum dyskusyjnego aby umożliwić jakiś przepływ wiadomości. Po jakimś czasie forum nie wystarczało i zdecydowałem się otworzyć stronę, która była i jest dla Polonii i o Polonii. Co ciekawe rodziny osób, które zdecydowały się tu zamieszkać z Polski dość często zaglądali aby dowiedzieć się coś więcej tuż przed przyjazdem czy nawet podpytać.

Dziś w dziesiątą rocznicę strona zostaje przemianowana na portal. Znaleźli się chętni do odświeżenia tej strony w nieco nowszy design oraz mamy ambasadorów, którzy będą w miarę możliwości pisać dla Was artykuły z lokalnymi informacjami. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu nowa odsłona i będziecie nas odwiedzać regularnie.

Na koniec chciałbym podkreślić, że utrzymuję misję informacyjną tej strony i jeśli ktoś z Was chciałby coś ciekawego nam przesłać do publikacji czy podzielić się czymś co może zainteresować inne osoby to zapraszam do kontaktu pod adresem: admin@cumbria.pl

Serdecznie pozdrawiam

Powiązane Wpisy

You've successfully subscribed to Cumbria.pl
Great! Next, complete checkout for full access to Cumbria.pl
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Your link has expired.